Superior Polska

Na sportach rowerowych znamy się jak mało kto. Bez żartów.

Jeden z największych blogów o sportach rowerowych w Polsce.

Redakcja: [email protected]

Napisz i dołącz do redakcji Superior Polska

 

Superior Polska »               Wróć do strony głównej »          Napisz do nas »                                                                                 Wsparcie merytoryczne: Michał Błoński

 

Superior Polska » Rowery i akcesoria » Akcesoria rowerowe » Wszystkie produkty » Bagażnik rowerowy »

 
 

Giant to bagażnik, którego potrzebuje każdy rower. Tak, Twój zresztą też

Obejrzyj zdjęcia i sprawdź, w jaki sposób zamontujesz go na swoim rowerze

Bagażnik rowerowy Gali

Uniwersalna budowa: bagażnik, który dopasujesz do 99% rowerów z kołami 28 i 26'

Podwyższona nośność: przewieziesz na nim nawet 25 kilogramów ciężaru

Wysokiej klasy aluminium: bagażnik odporny na bezpośrednie działanie wody i wilgoci

 

Bagażniki rowerowe w nowej ofercie IMP Rowery. Przyjrzyj im się z bliska

Wiesz, że bagażnik rowerowy to podstawa wyposażenia każdego jednośladu? Mamy nadzieję, że wiesz, a jeśli nie to z chęcią Ci o tym opowiemy, bo dziś w nasze rączki wpadł bagażnik rowerowy Giant – przykład najbardziej solidnego wykonania i trwałości produktu. Zainteresowany?

Do jakiego rodzaju roweru pasuje bagażnik rowerowy Giant?

Bagażnik rowerowy, o którym dziś mowa pasuje do większości modeli rowerów. Wszystko za sprawą uniwersalnego rozmiaru, który sprawdza się w połączeniu z kołami 26” i 28”. Posiadasz rower z oponami właśnie o takim rozmiarze? To pierwszy znak ku temu, że powinieneś przyjrzeć się bagażnikowi rowerowemu Giant. Więcej? Produkt ten wykonany jest z rurek aluminiowych, które choć z wyglądu niepozorne, sprawdzają się nawet podczas najbardziej wymagających wypraw.

Montaż, nośność i powierzchnia ładunkowa bagażnika rowerowego

Co do kwestii montażu, bagażnik rowerowy nadaje się do mocowania w tylnej piaście za pomocą zacisku mimośrodkowego, który dostaniesz razem z zestawem. Możesz mieć pewność, że choć zaczep ten posiada dość niewielkie rozmiary to cechuje się siłą zdolną utrzymać naprawdę duży ładunek. Właśnie, ładunek! Bagażnik rowerowy, który dziś przed Tobą prezentujemy poradzi sobie nawet z ciężarem sięgającym 25 kg, a dzięki płaskiej powierzchni ładunkowej masz pewność, że transport przebiegnie sprawnie i pomyślnie.

Bagażnik rowerowy w kilku kolorach

Wiemy, że bagażnik rowerowy poza swoją praktycznością powinien sprawdzać się również w kwestii wizualnej. By rozwiązać ten problem, producenci stworzyli kilka wersji kolorystycznych bagażnika rowerowego, z czego członkom naszej redakcji do gustu przypadł najbardziej bagażnik rowerowy czarny i srebrny. Nic dziwnego, bo właśnie dzięki takim wybarwieniom rower wygląda naturalnie, a wszelkie zabrudzenia są zdecydowanie mniej widoczne.

  Przy współpracy z IMP Rowery          Projekt Superior Polska jest realizowany przy współpracy ze sklepem rowerowym IMP Rowery.

Obejrzyj sklep IMP Rowery w Kaliszu »

 

Prawdopodobnie najszybciej rozwijający się blog o sportach rowerowych w Polsce. Chyba.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Blog rowerowy Superior Polska

Strona główna » Mapa użytkownika » Redakcja »

My wiemy, w to warto wyposażyć swój rower. Tak, sportowy też