superior-polska

Na sportach rowerowych znamy się jak mało kto. Bez żartów.

Jeden z największych blogów o sportach rowerowych w Polsce.

Napisz i dołącz do redakcji Superior Polska

Superior Polska » Rower Romet » Torba rowerowa na telefon » Bagażnik rowerowy »     

Superior Polska » Rowery i akcesoria » Akcesoria rowerowe » Wszystkie produkty » Rowery marki Romet »     Wsparcie merytoryczne: Michał Błoński

rower-romet

Nadal nie wiesz, który rower Romet będzie dla Ciebie odpowiedni? My już tak

Kliknij i obejrzyj najnowsze zestawienie rowerów typu cross, MTB i szosowych marki Romet

Obejrzyj rower Romet w sklepie check

Hamulce tarczowe w standardowym wyposażeniu: przód i tył

Koła w rozmiarze 19 lub 21' do wyboru: dla większych i mniejszych rowerzystów

Niski ciężar własny: rower o wadze zaledwie 14 kilogramów, najlżejsza konstrukcja w swojej klasie

Rower Romet na co dzień, do miasta i wypady na długie podróże

Potrzebujesz roweru, który sprawdzi się zarówno podczas wypraw szosowych, jak i jazdy po mieście, brukowanymi uliczkami? Znamy potrzeby zwolenników jednośladów, wiemy co piszczy w branżowej trawie i właśnie dzięki tym informacjom z czystym sumieniem polecamy Ci rower Romet Orkan 3 w wersji grafitowej.

Jaki jest rower Romet? Oto kilka jego cech


Koła o rozmiarze 28”, aluminiowa rama, dwukomorowe obręcze i hamulce tarczowe hydrauliczne – to tylko trzy w wielu elementów najwyższej jakości, jakie zauważysz w rowerze Romet. Więcej? Specjalnie ku większemu komfortowi jazdy producenci wyposażyli rower Romet w mostek kierownicy, manetki i pedały od najbardziej znanego producenta jednośladów – Shimano.

Zainteresowany? Nic dziwnego. Redaktorzy naszego serwisu przetestowali rower Romet i stwierdzają wprost, z uśmiechem na twarzy, że jednoślad sprawdza się zarówno podczas długich wypraw szosowych, jak i jazdy po brukowanych, miejskich uliczkach. To właśnie dzięki wygodnemu siodełku i mechanizmie napędu, który jest wręcz nieodczuwalny.

Dostosuj rower Romet do swoich potrzeb

Warto korzystać z wielofunkcyjności przerzutek roweru Romet. Dostosuj ich tryb do podróży, jakiej zamierzasz się podjąć. Niewielka waga roweru Romet tylko Ci w tych wyprawach pomoże, a opony? Nie musisz martwić się o ich uszkodzenia, bo tworzone przez największych specjalistów i za pomocą technik znanych wyłącznie serwisantom biją rekordy wytrzymałości. Poza tym, opony roweru Romet pochodzą od Michelin Protek Cross – to wystarczająca rekomendacja.

Dodatki i akcesoria do roweru Romet

Pamiętaj, że wygoda korzystania z roweru Romet wzrośnie wraz z zakupem dodatków i akcesoriów. Wymień pedały, siodełko, manetki i przerzutki na takie, jakie są dla Ciebie najbardziej wygodne. Stwórz z roweru Romet jednoślad swoich marzeń. I pamiętaj – przegląd posiadanego sprzętu to podstawa jego poprawnego funkcjonowania.

Przy współpracy z IMP Rowery

Projekt Superior Polska jest realizowany przy współpracy ze sklepem rowerowym IMP Rowery.

Obejrzyj sklep IMP Rowery w Kaliszu »